I ove godine besplatan školski prevoz za đake iz Podgorice

Piše: Autor portal Objavljeno: 21/08/2024
featured image

Foto: PG biro/arhiva

Za učenike osnovnih i srednjih škola sa teritorije Podgorice i tokom predstojeće školske godine Glavni grad će obezbijediti besplatan prevoz. To je najavila PR Gradskog linijskog prevoza Jelena Pejović.

Ona je objasnila da učenici, koji već posjeduju mjesečne karte za prevoz od prošle godine, mogu ih produžiti počev od 2. septembra na šalteru u zgradi Skupštine Glavnog grada i to svakog radnog dana i subotom od 8 do 15 sati.

“Oni koji prvi put uzimaju kartice dužni su da prilože: zahtjev za izdavanje, koji se podnosi lično i fotografišu se na licu mjesta, zatim fotokopiju lične karte, pasoša ili izvoda iz matične knjige rođenih, originalnu potvrdu iz škole, kao i uvjerenje o prebivalištu ili potvrdu o stalnom boravku na teritoriji Glavnog grada”, kazala je Pejović za Gradsku RTV.

Creative
Društvo
Ekologija - zaštita životne sredine
Kolumne
Ostalo
politika
Posao
Uncategorized
Vijesti
Zabava
Zdravlje

Ostavi komentar

(Vaša email adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *)